Podemski Młodzieżowym Mistrzem Łasku!

W dniach 28-29 lipca na kortach Centrum Sportu i Rekreacji w Łasku odbyły się coroczne Młodzieżowe Mistrzostwa Łasku. Rok temu najlepszym zawodnikiem był Damian Strzelec przed Piotrem Plecińskim i Kamilem Wyruchem.

W tym roku na kortach pojawiło się 6 uczestników, którzy zostali podzieleni na 2 grupy. Wszystkie mecze były bardzo wyczerpujące, bo temperatura w cieniu wynosiła około 30 stopni. W grupie A zagrali Damian Strzelec, Adam Miedzianowski i Kamil Wyruch – najlepszym zawodnikiem był Kamil przed Damianem i Adamem. W grupie B zagrali Piotr Pleciński, Maciej Bem i Przemysław Podemski – najlepszym zawodnikiem był Przemek przed Piotrem. W sobotnie popołudnie w półfinałach zmierzyli się Kamil Wyruch z Piotrem Plecińskim. Kamil pewnie pokonał Piotra 6/3 7/6. W drugim półfinale spotkali się dwaj pierwszoligowcy Damian i Przemek, ubiegłoroczny mistrz został pokonany przez Przemka 6/4 7/6.

W niedzielne południe poznaliśmy młodzieżowego mistrza Łasku. Przemek Podemski wygrał turniej pokonując Kamila Wyrucha 6/4 7/6. Puchar za trzecie miejsce otrzymał Damian Strzelec, który pokonał Piotrka Plecińskiego 6/0 6/1.

MlML018
« 1 z 2 »

Serdecznie zapraszamy młodzież z Łasku do wzięcia udziału w turnieju. Turniej przeznaczony jest dla dzieci i młodzieży do lat 21. O możliwości startu decyduje rok urodzenia.

Gwarantujemy cały dzień spędzony na korcie i zapraszamy. Do turnieju nie będzie żadnego wpisowego, zapisy trwają do 27 lipca godziny 18:00, kiedy zdecydujemy jakim gramy systemem oraz  ustalimy harmonogram rozgrywek. Dla nieposiadających rakiet istnieje możliwość wypożyczenia na mecz.

W tym roku równolegle będą odbywały się zawody dla nieco starszych tenisistów – będzie to zatem doskonała okazja dla młodych tenisistów, by podpatrzeć taktyki bardziej doświadczonych życiowo zawodników.