Trzeci sezon deblowego Grand Prix

Wielu zawodników uwielbia grać w debla, jednak poza Łaską Ligą Tenisową brakowało podwójnej rywalizacji w ciągu sezonu. W tym roku po raz trzeci wychodzimy z inicjatywą zorganizowania co miesięcznych kilkugodzinnych deblowych turniejów pod nazwą Deblowe Grand Prix.

Deblowe rozgrywki będą się toczyć w soboty 16 czerwca, 14 lipca i 4 sierpnia, a finał ich nastąpi podczas Deblowego Turnieju Tenisowego w dniach 15-16 września.

Zasady są proste – zbieramy się o 12:00 na kortach, decydujemy się jakim systemem rozgrywamy turniej i przez najbliższe trzy godziny gramy w debla. Nie trzeba grać w takim samym składzie – jeśli partnerowi coś wypadnie i nie będzie mógł się pojawić na rozgrywkach, można zagrać z kimś innym, dlatego zachęcamy zawodników niemających pary, a chcących zagrać o przybycie w trakcie zapisów – z pewnością damy radę utworzyć wiele zespołów.

Ranking będzie indywidualny – spośród czterech turniejów wybieramy dla zawodnika trzy te, w których zdobył najwięcej punktów i na tej podstawie wyłonimy najlepszego zawodnika turnieju (punkty za Finał połowę razy większe!)

Mamy nadzieję, że rozgrywki zostaną przyjęte do łaskiego kalendarza na dłużej i będą cieszyć się wysoką frekwencją.

W razie pytań odpowiedzi chętnie udzielą koordynatorzy rozgrywek – Kamil Wyruch i Piotr Niewiadomski, a poniżej szczegółowy regulamin.

Zapraszamy!

DGP2018

Dodaj komentarz

one + twenty =