Początek września dla zawodników 40+

W tym roku na łaskich kortach po raz pierwszy odbędzie się singlowy turniej dla zawodników w kategorii wiekowej powyżej 40 lat. W ostatnich latach na przełomie sierpnia i września organizowaliśmy młodzieżowe turnieje, jednak ze względu na to, że z roku na rok frekwencja jest co raz niższa, serdecznie zapraszamy nie co starszych (ale wciąż młodych duchem) zawodników, by pokazali młodym, jak się walczy i dobrze bawi.

Turniej odbędzie się na kortach tenisowych przy CSiR w Łasku w dniach 2-3 września. Turniej jest przeznaczony dla zawodników z Łasku i okolic oraz tych, którzy są związani z tenisem w Łasku, o możliwości startu w turnieju decyduje rok urodzenia.

Zapisy prowadzimy na kortach do piątku, 1 września godziny 18:00, o której to godzinie zdecydujemy, jaką formułą będziemy rozgrywać turniej, przeprowadzimy losowanie i ustalimy harmonogramu meczów. Faworytami turnieju są z pewnością półfinaliści tegorocznych Mistrzostw Łasku – Marcin Maląg, Andrzej Siąkowski czy Seweryn Maląg.

Wpisowe na turniej wynosi 20 zł  (całe wpisowe jest przeznaczone w całości na piłki i nagrody). Turniej będzie rozgrywany piłkami organizatora. Jeśli pogoda nie popsuje nam planów, w sobotę wystartujemy około godziny 10:00, gry finałowe planujemy w niedzielę od 9:30.

Serdecznie zapraszamy!

Dodaj komentarz

14 − 9 =