Deblowy Turniej Tenisowy 2016

W drugi weekend września, podobnie jak w ubiegłych latach, zostanie rozegrany kończący sezon Deblowy Turniej Tenisowy.

W tamtym roku wystąpiło pięć par, a zwycięzcami została para Maciej Parada i Piotr Niewiadomski, którzy wygrali z Marcinem i Sewerynem Malągiem. Na trzecim stopniu podium stanęli Andrzej Siąkowski i Roman Bednarek przed Zdzisławem Kudłą i Wiesławem Osieckim.
Tegoroczne deblowe mistrzostwa Łasku są również finałowym turniejem cyklu Deblowego Grand Prix – cykl deblowych turniejów rozpoczęliśmy w tym roku i dotychczas sklasyfikowanych zostało aż 18 zawodników. Uczestnicy Grand Prix będą mieli okazję zdobyć podwójną ilość punktów. Liderami rankingu są aktualnie Damian Strzelec i Kamil Wyruch przed Sewerynem i Marcinem Malągiem, jednak za dwa tygodnie cała tabela może odwrócić się do góry nogami.

Zapraszamy do wzięcia udziału w turnieju! Zapisy prowadzimy na kortach do piątku, 9 września godziny 18:00. O tej godzinie zostaną rozlosowane grupy.

W przypadku ewentualnych pytań, prosimy kontaktować się z koordynatorem Deblowego Grand Prix – Kamilem Wyruchem (693406915) lub Januszem Niewiadomskim (501516975). Piotr Niewiadomski jest nieosiągalny do 10 września.

Bardzo dziękujemy sponsorowi nagród – firme Mykogen, która na cały rok ufundowała nam puchary i statuetki dla najlepszych zawodników turniejów. Dzięki temu wpisowe na turniej będzie mniejsze
dzieci i studenci do lat 26 – 15 złotych/osoba