Deblowe Grand Prix

Wielu zawodników uwielbia grać w debla, jednak poza Łaską Ligą Tenisową brakuje podwójnej rywalizacji w ciągu sezonu. Jeśli masz w sobotę wolne południe i nie wiesz, co z nim zrobić a lubisz grać w debla – zapraszamy na korty. W tym roku po raz pierwszy wychodzimy z inicjatywą zorganizowania kliku trzygodzinnych deblowych turniejów pod nazwą Deblowe Grand Prix.

Deblowe rozgrywki będą się toczyć w cztery soboty wakacji (18 czerwca, 23 lipca, 6 sierpnia i 20 sierpnia), a finał ich nastąpi podczas Deblowego Turnieju Tenisowego w dniach 10-11 września.

Zasady są proste – zbieramy się przed 12:00 na kortach, decydujemy się jakim systemem rozgrywamy turniej i przez najbliższe trzy godziny gramy w debla. Nie trzeba grać w takim samym składzie – jeśli partnerowi coś wypadnie i nie będzie mógł się pojawić na rozgrywkach, można zagrać z kimś innym, dlatego zachęcamy zawodników niemających pary, a chcących zagrać o przybycie w trakcie zapisów – z pewnością damy radę utworzyć wiele zespołów.

Ranking będzie indywidualny – spośród pięciu turniejów wybieramy dla zawodnika trzy te, w których zdobył najwięcej punktów i na tej podstawie wyłonimy najlepszego zawodnika turnieju (punkty za Finał podwajane!)

Mamy nadzieję, że rozgrywki zostaną przyjęte do łaskiego kalendarza na dłużej i będą cieszyć się wysoką frekwencją.

W razie pytań odpowiedzi chętnie udzielą koordynatorzy rozgrywek – Kamil Wyruch i Piotr Niewiadomski, a poniżej szczegółowy regulamin.

Zapraszamy!

Deblowe-GP-2016-1

Dodaj komentarz

5 − three =