VIII edycja ligi wystartuje 10 czerwca!

1 czerwca rozpoczynamy zapisy do VIII edycji Łaskiej Ligi Tenisowej, którą rozpoczniemy 10 czerwca. Zapisy do fazy wstępnej potrwają do środy, 8 czerwca godziny 18:00, po czym nastąpi losowanie.

Jeżeli 2 razy w tygodniu dysponujesz czasem na grę w tenisa i chcesz zagrać z różnymi przeciwnikami, poczuć nutkę rywalizacji – to miejsce jest dla Ciebie. Nie przejmuj się tym, że dwa pierwsze tygodnie lipca jesteś na urlopie. W porozumieniu ze swoimi przeciwnikami możesz ustalać swoje mecze tak, by grać dzień po dniu i skończyć rywalizację przez wyjazdem. Jeżeli natomiast planujesz dłuższy wyjazd, trwający całą turę – poinformuj wcześniej koordynatora rozgrywek, by wycofał Cię na czas jednej tury. Po Twoim powrocie z radością przywitamy Cię z powrotem!
Przez 7 ubiegłych lat kształtowaliśmy zasady rozgrywek tak, by odpowiadały jak największej liczbie zawodników, przejrzyj sobie historię poprzednich rozgrywek, by przekonać się, jak to wszystko wyglądało, popytaj się zawodników biorących udział, wielu z nich – dzięki lidze – zawarło nowe znajomości i wskoczyło na wyższy poziom swojej gry i nie mogą się doczekać zbliżającej się edycji. Mam nadzieję, że jeżeli zdecydujesz się, to zagościsz w tabelach ligowych na kilka najbliższych edycji.

Po spotkaniu organizacyjnym (niedziela, 29 maja 15:00) zmieniliśmy nieco zasady fazy wstępnej, a także zlikwidowaliśmy fazę bonusową. W zamian za to, szykujemy inny rodzaj rozgrywek tenisowych, które powinny ucieszyć niektórych zawodników. Więcej informacji już niebawem.

Serdecznie zapraszamy do włączenia się do udziału w grze, zapisy do fazy wstępnej do czerwca, godziny 18:00.

Poniżej prezentuję regulamin (na czerwono zmiany w porównaniu z ubiegłym rokiem). Jeżeli coś jest niejasne lub lepiej by było coś zmodyfikować, czekam na informacje do 5 czerwca.

Liga-regulamin-2016

Dodaj komentarz

1 × four =