IV tura główna

W pierwszej połowie września odbędzie się ostatnia – IV tura Łaskiej Ligi Tenisowej, w której wystąpi 15 osób, z udziału w lidze zrezygnowali Adam Siąkowski, Wojciech Pieniążek i Szymon Szmagaj – każda liga została zmniejszona do pięciu osób. Mistrzem III Tury został Seweryn Maląg, który wyprzedził Łukasza Pietrzaka i Michała Ślusarczyka. W barażach o utrzymanie się w I lidze walczyli w turniejowy weekend Rafał Markiewicz z Kamilem Wyruchem – zdobywcą dzikiej karty tury bonusowej (Rafał wygrał 6/0 2/6 6/4) oraz Damian Strzelec z Markiem Miedzianowskim – zwycięzcą II ligi (baraż nie odbył się – zawodnicy pozostali w swoich ligach).
Turę bonusową i dziką kartę wygrał Kamil Wyruch
– małą dziką kartę (umożliwiającą grę o II ligę) zdobył Bogumił Zwoliński, nie rozegrał jednak meczu z Radosławem Kępą, dlatego zawodnicy pozostali w swoich ligach.

W barażu o II ligę zagrali Marcin Maląg i Jakub Smulski – mecz wygrał Marcin 6/0 6/0. Zawodnicy pozostaną w swoich ligach.

Terminarz meczów ustalany będzie w niedzielę, 30 sierpnia. Zawodnicy, którzy mają pewną sytuację mogą umawiać swoje mecze na weekend.

Przypominamy o zasadach informowania o wynikach/zmianach terminów meczów.

Jeżeli na kortach nie ma Piotra Niewiadomskiego, wynik meczu należy wysłać do niego SMSem w postaci „tura główna/bonusowa: Strzelec-Pietrzak 6/7(5) 7/5 7/5”.
Jeżeli jest potrzeba przełożenia meczu, ustalenia terminu meczu ze statusem „do ustalenia” bądź anulowania meczu:

  1. z przeciwnikiem należy ustalić nowy termin meczu / poinformować go o nie rozgrywaniu meczu
  2. na numer 501516975 należy anulować rezerwację kortu (przekazać datę, godzinę i ligę) oraz zapytać o dostępność kortu w nowym terminie (proponowany weekend – dużo wolnego miejsca)
  3. SMSem do Piotra Niewiadomskiego podać informację o przełożeniu/ustaleniu meczu („informuję, że przełożyłem mecz  II ligi Kępa-Tyluś z środy, 19.08. 16:00 na czwartek, 27.08. 16:00”) – ułatwi to organizację, aktualizację na stronie.

 

Poniżej wyniki IV tury:

I liga
Lp. Imię i nazwisko 1. 2. 3. 4. 5. M Pkt Poz k=15
1. Seweryn
Maląg
2:0
7:6 (3)
6:1
2:0
6:1
6:1
2:1
6:3
3:6
6:3
2:0
6:3
6:2
4 12 1 900
2. Łukasz
Pietrzak
0:2
6:7
1:6
2:0
7:5
6:3
0:2
4:6
1:6
W/0 4 8 3 750
3. Michał
Ślusarczyk
0:2
1:6
1:6
0:2
5:7
3:6
0:2
0:6
2:6
1:2
6:3
6:7
2:6
4 4 5 600
4. Rafał
Markiewicz
1:2
3:6
6:3
3:6
2:0
6:4
6:1
2:0
6:0
6:2
2:0
6:1
6:2
4 10 2 825
5. Damian
Strzelec
0:2
3:6
2:6
0/W 2:1
3:6
7:6 (3)
6:2
0:2
1:6
2:6
3 5 4 525

 

II liga
Lp. Imię i nazwisko 1. 2. 3. 4. 5. M Pkt Poz l=15
1. Marek
Miedzianowski
0/W 0/W 0/W 0/W 0 0 5 0
2. Kamil
Wyruch
W/0 0/W 2:1
3:6
6:4
6:2
0:2
3:6
1:6
3 7 4 390
3. Filip
Tyluś
W/0 W/0 0:2
2:6
5:7
0:2
4:6
1:6
4 8 2 480
4. Radosław
Kępa
W/0 1:2
6:3
4:6
2:6
2:0
6:2
7:5
0:2
1:6
4:6
4 8 2 480
5. Marcin
Maląg
W/0 2:0
6:3
6:1
2:0
6:4
6:1
2:0
6:1
6:4
4 12 1 600

 

III liga
Lp. Imię i nazwisko 1. 2. 3. 4. 5. M Pkt Poz m=15
1. Jakub
Smulski
W/0 1:2
6:4
3:6
4:6
2:1
6:7
6:2
10/5
W/0
(=0)
4 10 2 315
2. Bartłomiej
Bal
0/W 0/W 0/W W/0 1 3 4 90
3. Daria
Niewulska
2:1
4:6
6:3
6:4
W/0 0:2
4:6
1:6
W/0
(-1)
4 10 3 315
4. Bogumił
Zwoliński
1:2
7:6
2:6
5/10
W/0 2:0
6:4
6:1
W/0
(+1)
4 10 1 315
5. Wiesław
Osiecki
0/W 0/W 0/W 0/W 0 0 5 0

Dodaj komentarz

twelve − eleven =