Młodzieżowy turniej tenisowy

W dniach 26-27 lipca na kortach Centrum Sportu i Rekreacji w Łasku odbędzie się pierwszy z zaplanowanych dwóch w tym roku Młodzieżowy Turniej Tenisowy.

Przypominamy, że zapisy do turnieju trwają na kortach jedynie do godziny 18:00. Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w turnieju i gwarantujemy, że zamówiliśmy słoneczną pogodę na weekend. Jeśli jednak jutro korty będą nieczynne (z powodu opadów deszczu) sędzia naczelny będzie na kortach między godziną 17:00 a 18:30.

Serdecznie zapraszamy młodzież z Łasku do wzięcia udziału w turnieju. Turniej przeznaczony jest dla dzieci i młodzieży szkolnej. O dopuszczeniu do turnieju decyduje ważna legitymacja szkolna.

Gwarantujemy cały dzień spędzony na korcie i zapraszamy. Symboliczne wpisowe do turnieju wynosi 5 zł – w całości przeznaczone na nagrody. Dla nieposiadających rakiet istnieje możliwość wypożyczenia na mecz.

Zapisy do turnieju prowadzimy na kortach do piątku, 25 lipca godziny 18:00, o której to godzinie rozpocznie się losowanie i ustalenie harmonogramu pierwszej rundy. Podczas turnieju na 1 karo, wraz zawodnikami ustaliliśmy, że turniej będziemy rozgrywać systemem szwajcarskim (którym rozgrywa się zawody w szachy i pokrewne). W tym systemie każdy zawodnik zagra cztery mecze z zawodnikiem, który zdobył podobną ilość zwycięstw.

Jeśli pogoda nie popsuje nam planów, w sobotę wystartujemy około godziny 9:00, w niedzielę koło 12:00.

Serdecznie zapraszamy!

Dodaj komentarz

one × 5 =