Mistrzostwa Łasku 2014

W sobotę i niedzielę – 5 i 6 lipca na kortach Centrum Sportu i Rekreacji w Łasku odbędą się VI Mistrzostwa Łasku w tenisie ziemnym. Serdecznie zapraszamy do udziału, jak również do oglądania zmagań zawodników na co dzień grających na naszych kortach.

Tytuł Mistrza Łasku w tamtym roku zdobył Maciej Parada, który w finale pokonał Piotra Niewiadomskiego. Grać będziemy systemem pucharowym, ponadto Ci, co przegrają w pierwszej rundzie, będą mogli zagrać w tzw. Turnieju Pocieszenia, za którego zwycięstwo również jest puchar.

Zapisy prowadzimy na kortach do piątku, 4 lipca godziny 18:00, o której to godzinie rozpocznie się losowanie i ustalenie harmonogramu I rundy. Co roku na kortach jest miła atmosfera, dzięki czemu z roku na rok w zawodach uczestniczy co raz więcej tenisistów, dlatego serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału wszystkich chętnych z powiatu łaskiego – wpisowe na turniej wynosi 15 zł dla dzieci i młodzieży i 20 zł dla dorosłych. Turniej będzie rozgrywany piłkami organizatora. Jeśli pogoda nie popsuje nam planów, w sobotę wystartujemy o godzinie 9:00, gry finałowe planujemy w niedzielę od 9:30.

Regulamin Turnieju oraz wyniki z poprzednich lat można zobaczyć na naszej stronie internetowej www.tenislask.net.

One thought on “Mistrzostwa Łasku 2014

Dodaj komentarz

9 − five =