Młodzieżowy turniej „na zakończenie wakacji”

W czwartek i piątek 29 i 30 sierpnia na kortach Centrum Sportu i Rekreacji w Łasku odbędzie się Młodzieżowy Turniej Tenisowy „na zakończenie wakacji”

Serdecznie zapraszamy młodzież z Łasku grającą na kortach lub orlikach do wzięcia udziału w turnieju. Turniej odbywać się będzie w kategorii do lat 21. O dopuszczeniu do kategorii decyduje rok urodzenia.

Gwarantujemy cały dzień spędzony na korcie i zapraszamy, bo do turnieju nie ma wpisowego! Dla nieposiadających rakiet istnieje możliwość wypożyczenia na mecz.

Tym razem zapraszamy do zapisów w grze pojedynczej (singiel) i podwójnej (debel). Zapisy do singla prowadzimy na kortach do środy, 28 sierpnia godziny 18:00, o której to godzinie rozpocznie się losowanie i ustalenie harmonogramu pierwszej rundy. Zapisy do debla trwać będą do czwartku, 29 sierpnia godziny 12:00 i o tej godzinie rozlosujemy pary deblowe. W zależności od ilości zgłoszonych uczestników w środę podczas losowania podejmiemy decyzję, jakim systemem będzie toczył się singlowy turniej. Propozycja organizatorów to system do dwóch porażek (przegrany meczu w głównej drabince przechodzi w odpowiednie miejsce drabinki przegranych). Jeżeli do turnieju zgłosi się mniej niż 8 par, grać będą systemem grupowym, jeśli 8 lub więcej – systemem do dwóch porażek.

Jeśli pogoda nie popsuje nam planów, w czwartek i piątek wystartujemy o godzinie 9:00 a zmagania zakończymy około godziny 15:00.

Dodaj komentarz

20 − 19 =