Zbliżają się Mistrzostwa Łasku w tenisie

W sobotę i niedzielę – 7 i 8 lipca na kortach Centrum Sportu i Rekreacji w Łasku odbędą się już IV Mistrzostwa Łasku w tenisie ziemnym. Serdecznie zapraszamy do udziału, jak również do oglądania zmagań zawodników na co dzień grających na naszych kortach.

Tytuł Mistrza Łasku będzie broniła Aleksandra Kudła, która w finale pokonała swojego tatę – Zdzisława, zaś w półfinale Piotra Niewiadomskiego. Grać będziemy systemem pucharowym, ponadto Ci, co przegrają w pierwszej rundzie, będą mogli zagrać w tzw. Turnieju Pocieszenia, za którego zwycięstwo również jest puchar.

Zapisy prowadzimy do piątku, 6 lipca godziny 18:00, o której to godzinie rozpocznie się losowanie i ustalenie harmonogramu I rundy. Co roku na kortach jest miła atmosfera, dzięki czemu z roku na rok w zawodach uczestniczy co raz więcej tenisistów, dlatego serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału wszystkich chętnych z powiatu łaskiego – wpisowe na turniej wynosi 10 zł dla dzieci i młodzieży i 15 zł dla dorosłych. Jeśli pogoda nie popsuje nam planów, w sobotę wystartujemy o godzinie 9:00, gry finałowe planujemy w niedzielę od 9:30.

Regulamin Turnieju oraz wyniki z poprzednich lat pojawią się w pierwszych dniach lipca na naszej stronie internetowej.

Dodaj komentarz

seventeen − five =